Gene Keys Introductie dag LIVE


op zaterdag 1 juli 2023 in Voorhout

Werken met de Gene Keys maakt een diepgaande en blijvende transformatie mogelijk.

Het geeft je een gebruiksaanwijzing van jezelf waarvan je zou willen dat je die bij je geboorte had gekregen.

Deze introductie dag is voor iedereen die nieuw is met de Gene Keys en maakt je wegwijs in de grondbeginselen van Gene Keys.

Ontdek waarom je bent zoals je bent en waarom je doet zoals je doet. Het wordt je allemaal duidelijk door het verkennen van je Gene Keys profiel.

In deze uitgebreide cursus leer je onder andere:

  • De basisprincipes van het Gene Keys-systeem, inclusief de geschiedenis en de achterliggende principes en filosofie
  • Hoe je je eigen Gene Keys interpreteert en toepast in je leven
  • Hoe je de Gene Keys kunt integreren in je dagelijks leven op zowel persoonlijk als professioneel gebied
  • Hoe je inzicht krijgt in de sterke en zwakke punten van je persoonlijkheid en je levensdoel

De Gene Keys combineert oude en nieuwe wijsheden die je helpen om je hoogste potentieel en jouw unieke pad van je leven te vinden en te gaan leven.

Het is een krachtige tool voor transformatie, gebaseerd op jouw geboortedatum, tijd en plaats, waarbij de sleutels van jouw unieke gaven en talenten krijgt aangereikt.

Door jouw unieke sleutels en de bijbehorende Gene Keys te verkennen, ontdekt wat je hoogste levensdoel is.

Zet je eerste stappen op Het Gouden pad van de Gene Keys en transformeer oude patronen, gewoontes, gedachten, emoties en acties die ervoor zorgen dat je in hetzelfde kringetje blijft ronddraaien.

Werken met de Gene Keys stelt je in staat om je bewust te worden van je schaduwpatronen, zodat je die kunt transformeren naar je unieke gaven en talenten die in jezelf verborgen liggen, wachtend om volledig te worden benut.


Verken de schaduwaspecten van je profiel en ontdekt hoe je deze kunt omzetten in je grootste kracht.

Je kunt de Gene Keys gebruiken om je relaties te verdiepen, je creativiteit te vergroten en een gevoel van doel en betekenis in je leven te versterken.

Tijdens deze Gene Keys introductiecursus krijg je antwoord op vragen als;

  • Wat zijn de Gene Keys
  • Hoe en waar moet ik beginnen?
  • Wat betekenen die bolletjes?
  • Wat betekenen de cijfers, nummers, lijntjes, kleurtjes?
  • Heb ik een boek heb ik nodig?
  • Welk boek heb ik nodig?
  • Hoe gebruik ik het Gene Keys boek?
  • Wat is Het Gouden Pad?
  • Wat is Activering-, Venus- en Parel reeks?
  • Wat staat er allemaal in mijn profiel?
  • De betekenen de Schaduw, de Gave en de Siddhi?
  • Wat is contemplatie?
  • Wat zijn de mogelijkheden voor persoonlijke, zakelijke en spirituele groei?
  • Wat is het verschil met Human Design?

Of je nu een doorgewinterde spirituele reiziger bent of net aan je reis begint, deze introductiecursus de perfecte plek om te beginnen met het verkennen van de Gene Keys.

Na deze dag ben je bekend met de basisbegrippen van Gene Keys en kun je zelfstanding verder met het verkennen en contempleren van je profiel.


Ontdek waarom je bent zoals je bent en waarom je doet zoals je doet. Het wordt je allemaal duidelijk door het verkennen van je Gene Keys profiel.


Lees hieronder wat Chantal schreef nadat ze de introductiedag had gedaan.

“Ontzettend dankbaar voor de heerlijke introductiedag over de Gene Keys die mij de kans heeft gegeven om een nieuwe start te maken in mijn leven. Al heel veel aan zelfonderzoek en ontwikkeling gedaan, maar dit geeft mij het gevoel van een richtingaanwijzer voor mijn complete leven.” – Chantal

WAUW!! Het was zo gaaf om die razendsnelle verandering te zien bij Chantal. In deze video vertelt ze er zelf over.

TESTIMONIAL Gene Keys Live Dag

Ik heb deze dag als zeer inspirerend ervaren! Ik kijk terug op een hele leuke en leerzame dag.

Ook de locatie was super! Heel fijn om in de pauzes even naar buiten te kunnen en te genieten van de prachtige omgeving.

Wat me het meest is bijgebleven van de introductiedag is de saamhorigheid van de groep en het enthousiasme waarmee je ons les geeft.

Ik kan deze dag van harte aanbevelen, omdat ik vind dat je het heel goed, duidelijk en enthousiast brengt. Dik compliment voor jou Erna!

A.R.


TESTIMONIAL Gene Keys Live Dag

De dag zelf was een uitje. Want de plek aan het Veluwestrand is fijn. Erna is een bevlogen vrouw rond dit onderwerp. Ze nodigt je uit om zelf aan de slag te gaan met contemplatie. En dat is ook waar ik voor kwam, de “gebruiksaanwijzing”, en die heb ik gekregen.

Het is fijn om dit samen met een groep te doen, zodat je met elkaar kunt uitwisselen, omdat het vinden van gelijkgestemden een uitdaging is.

Erna is een fijn mens, die al het nodige innerlijke werk heeft verricht en daarmee een boel wijsheid te delen heeft. Dat waardeer ik aan haar.

Esther A

TESTIMONIAL Gene Keys Live Dag

Ontzettend dankbaar voor de heerlijke introductie dag over Gene Keys die mij de kans heeft gegeven om een nieuwe start te maken in mijn leven.

Al heel veel aan zelfonderzoek en ontwikkeling gedaan, maar dit geeft mij het gevoel van een richtingaanwijzer voor mijn complete leven.

Ik kan nu ineens ook ZIEN dat ik in plaats van uit mijn wonden, vanuit mijn GAVEN kan gaan leven. Al heel vaak heb ik het gelezen, maar ineens valt het kwartje…..

Ik verheug me op de route die ik verder ga lopen die LEVEN heet.

Ik kan iedereen aanraden om absoluut te beginnen bij het begin. Voor mij was de introductiecursus met de enthousiaste houding en leiding, plus supergezellige ontvangst in het vakantiehuis van Erna, een geweldige ervaring.

Het was heel fijn om met gelijkgestemden in een kleine groep te zijn.

Dank je Erna voor het creëren van deze mogelijkheid.

Liefs, Chantal 

TESTIMONIAL Onlinecursus

De enthousiasme manier waarop je vertelt is heel inspirerend en je kennis en passie maken dat de workshop geen taaie stof is, maar juist levendig. De voorbeelden die je deelt zijn herkenbaar en persoonlijk, wat weer zorgde voor nieuwe eigen nieuwe inzichten. Ik was soms zelfs een beetje ontroerd, bijvoorbeeld toen je sprak over de grootsheid van stilte en je deze stilte ook liet vallen tijdens de workshop.

Ik begrijp nu nog beter de noodzaak van contempleren, pauzes nemen, stilte en vertragen en luisteren met en naar m’n hart! Het hele plaatje is weer een heel stuk helderder geworden en ik heb nieuwe handvatten om op door te borduren.

Carmen


TESTIMONIAL Onlinecursus

Ik vond de Gene Keys beginners workshop, gegeven door Erna Zuidhoek, ontzettend fijn om te doen.
Ook al wist ik al het e.e.a. van Gene Keys, het was erg fijn om juist die basis weer opnieuw te beleven.
Elke keer kwamen er toch weer nieuwe dingen naar voren.

Erna geeft enthousiast uitleg, waarbij er voor iedere deelnemer ook persoonlijke aandacht is.

Kortom: ontzettend waardevol!

Irma Suijkerbuijk- van Gameren

TESTIMONIAL Onlinecursus

Jouw enthousiasme en kennis van de Gene Keys werkt erg aanstekelijk. Je legt het heel duidelijk en stap voor stap uit waardoor het gemakkelijk te begrijpen is. Wat ik vooral van jouw workshop opstak is het belang en de kracht van contemplatie. Het is magisch wat de contemplatie van de Gene Keys teweegbrengt. Ik kreeg het ene inzicht na het andere.

Jouw workshop heeft me vele antwoorden gegeven.

Gerlinde Cooymans


TESTIMONIAL Onlinecursus

De workshop heb ik als erg plezierig ervaren, zowel qua inhoud als met een kleine groep. Ook de bezielde leiding van Erna heb ik als erg plezierig ervaren.

Het was zowel de combinatie tussen de inhoud van de workshop, als Erna’s energie die mij meteen deden beslissen om me op te geven.
Ik heb hoe het hologenetisch profiel in elkaar zit en hoe ik kan werken met mijn Gene Keys.

Ik heb helderheid gekregen over hoe de Gene Keys zich laten zien in mijn dagelijkse leven en hoe ik kan ‘werken’ met de Schaduw, Gave en Siddhi.

Het is voor mij een hele mooie zachte manier van werken. Ik vond het contact met de mede workshop genoten ook heel plezierig en leerzaam.

Ik kan iedereen die meer wil weten over zijn Gene Keys van harte aanbevelen om deze toegankelijke workshop te gaan volgen.
Erna draagt veel kennis in zich. Ik zou er dan ook graag een vervolg aan geven.

Eline Groeneveld

Het contempleren van je Gene Keys brengt je onder andere:

  • Meer plezier en gemak in je leven, je werk en je relaties
  • Je maakt beter gebruik van je energie, zodat je naast je werk ook een gezellige ouder en/of partner kunt zijn
  • Je gaat steeds meer jezelf zijn en ervaart dat als een gevoel van thuiskomen bij jezelf
  • Je merkt dat je rustiger wordt en dat je kunt meer ontspannen en genieten van het leven
  • Je bent niet meer zo snel uit het veld geslagen door wat er gebeurt in de wereld om je heen
  • Je wordt je bewust van oude patronen en gewoonten en gebruikt ze voor transformatie en groei
  • Je neemt innerlijk leiderschap over jouw eigen gevoelens en emoties, wat rust brengt in elke situatie
  • Je onthaast je leven door de shift te maken van je hoofd naar je hart, wat maakt dat het rustiger wordt in je hoofd, je lijf en je leven


De live dagen worden afwisselend gegeven op de volgende locaties:

Op een vakantiepark direct aan het Veluwemeer met een schitterend uitzicht! Hier kun je heerlijk vertragen en ontspannen uit de hectiek van alle dag en je volledig onderdompelen in de Gene Keys.

Het is ook mogelijk om op eigen gelegenheid te overnachten op het vakantiepark. Meer info volgt na aanmelding.


De andere locatie is in Voorhout, in het hart van de Bollenstreek. Een fantastische plek met een prachtig uitzicht over de velden! En vlak bij het strand van Noordwijk en de Keukenhof in Lisse.

MIS DEZE KANS NIET!

Lijkt het je leuk om hierbij te zijn en met een kleine exclusieve groep van maximaal 5 mensen, de Gene Keys verder te verkennen? Dan nodig ik je van harte uit om erbij te zijn.

Ontmoet nieuwe mensen met dezelfde interesse die op een vergelijkbare reis van persoonlijke en spirituele groei zijn.

Doordat we met een kleine groep zijn is er veel ruimte voor persoonlijke aandacht, vragen stellen en ervaringen uitwisselen. We zullen mooie gesprekken hebben met elkaar en ik weet nu al dat je daar met heel veel plezier aan terug zult denken.


Deze dag ben je te gast bij ervaren Gene Keys Gids & Mentor Erna Zuidhoek. Erna heeft zelf alle reeksen meerdere keren doorlopen en werkt al vier jaar intensief met de Gene Keys (en Human Design).

Ze leidt deze dag met haar kenmerkende, aanstekelijke enthousiasme en in alles wat ze vertelt voel je haar grote liefde voor de Gene Keys.

De dag gaat door bij minimaal 4 deelnemers.

Voor koffie, thee, water, frisdrank en wat lekkers wordt gezorgd. Zelf graag je eigen lunch meenemen.

Neem je Gene Keys (& Human Design) profiel mee en je Gene Keys Boek als je die hebt. Er zijn ook diverse boeken aanwezig om te gebruiken en in te kijken.


Er is slechts plaats voor 5 deelnemers. Wacht dus niet te lang met aanmelden!



Gene Keys Introductie
dag in Voorhout


Wat je meeneemt naar huis na deze dag:

  • Een nieuwe manier om verbinding te maken met je innerlijke wijsheid
  • Een praktisch routekaart voor het volgende hoofdstuk van je leven
  • Een gevoel van diep vertrouwen in jezelf en het leven


Wanneer: 
zaterdag 1 juli 2023

Waar: Voorhout (vlakbij Noordwijk)

Tijd: van 10.00 tot 16.00 uur

De bijdrage voor deze Gene Keys Introductiedag met veel ruimte voor persoonlijke aandacht is 135 euro.

  135 euro* aanmelden voor zaterdag 1 juli 2023

 

Online introductiecursus vind je HIER

 

~~~~~~~~~~

Erna Zuidhoek heeft ruim 10 jaar ervaring in het geven van workshops en het begeleiden van mensen op hun persoonlijke en spirituele ontwikkelingsreis. Eind 2018 kwam Gene Keys op haar pad tegelijkertijd met Human Design. Zij heeft het Gouden Pad van Gene Keys (Activation, Venus & Pearl Sequence) doorlopen, evenals het Delta programma. Daarnaast heeft ze zich ook uitgebreid verdiept in Human Design. Gene Keys is inmiddels een onderdeel van haar dagelijkse leven geworden.

Erna biedt tevens individuele Gene Keys readings aan. Deze kun je gebruiken ter voorbereiding op de workshops die ze geeft, maar dat hoeft niet. Je kunt deze later op elk moment alsnog aanvragen als je je verder wilt gaan verdiepen in de Gene Keys.

Meer weten over mij?